שאלות נפוצות | מרכז הלוטו הישראלי
 • מהו "מרכז הלוטו הישראלי" ?

  "מרכז הלוטו הישראלי" הינו מרכז מומחים להגרלות הלוטו של מפעל הפיס. במרכז פועלת קבוצה של אנשי מקצועי מתחומי הגיימינג, הסטטיסטיקה והמחשוב, ולהם ידע נצבר יקר ערך, בכל הנוגע לעיבוד נתונים, מחקר ושיפור סיכויי הזכייה על סמך תוצאות עבר.

 • במה שונה "מרכז הלוטו הישראלי" ?

  "מרכז הלוטו הישראלי" הינו הגוף האמין בישראל, המספק מוצר איכותי ומשתלם, מתוך ראיית טובת הלקוח וחתירה להשגת שביעות רצונו. אמינות, שקיפות ובטיחות המידע, הם הינם הערכים החזקים ביותר בחברה, אשר מציעה אתר אינטרנט חדיש ומשוכלל, המאפשר גישה לנתונים באופן קל וידידותי, ובשקיפות מלאה. לחברה רקורד נקי מול חברות האשראי, בכל הנוגע לשביעות רצון לקוחות ולהתנהלות חוקית כללית.

 • מהם סיכויי הזכייה עם "מרכז הלוטו הישראלי" ?

  למעלה מ90% מלקוחותינו כבר זכו באחת מהגרלות מפעל הפיס, ובכך "מרכז הלוטו הישראלי" מהווה את אחד הגופים התחרותיים החזקים בישראל, המקשרים בין מפעל הפיס ללקוחות, ומגדילים את סיכוייהם לזכות.

 • עבור מי השרות מיועד ?

  מאחר ואנו "מאמינים גדולים" בהתמדה, השרות שלנו מיועד ללקוחות המאמינים בסבלנות, התמדה ובשקדנות. המומחים שלנו פועלים בחריצות מדי יום, על מנת להבטיח כי לקוחותינו מחזירים את ההשקעה, וזאת על מנת להגביר את הביטחון והאמון בשיטה, בחברה ולהגדיל את סיכויי הזכייה.

 • השתכנעתי. מה עלי לעשות כעת ?

  מחלקת שירות הלקוחות שלנו ערוכה ומוכנה לסייע בבחירת המסלול הנכון עבורך, בהתאם לאופייך, העדפותיך (וגם למידת הסבלנות). עם בחירתך במסלול המועדף, הנך הופך ללקוח ומנוי החברה, וכעת, אינך נדרש לעשות דבר. מדי שבוע אנו נגריל את המספרים בעלי הסיכויים הרבים ביותר, נשלח למפעל הפיס וניידע בדבר התוצאות. בהמשך לשיחת הטלפון המשמחת שתגיע (והיא תגיע), נעביר את סכומי הזכייה ישירות לחשבון הבנק שהוזן.

מיליונים

כבר חולקו ללקוחותינו, רוצה גם ?